Jak sprzedać pensjonat w trudnych czasach?

Obecnie, w tych trudnych czasach, coraz więcej właścicieli pensjonatów i hoteli decyduje się na sprzedaż swoich obiektów. Niestety bardzo ciężko jest znaleźć kupca. Wynika to z faktu, iż osoby zainteresowane zakupem zazwyczaj mają problem z uzyskaniem finansowania. Czy istnieje zatem sposób na szybką sprzedaż pensjonatu? Oczywiście, że tak! Jeśli chcesz go poznać, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu.

Pensjonat i hotel – jak sprzedać taki obiekt?

W internecie pojawia się coraz więcej ogłoszeń pt. “pensjonat na sprzedaż”. Wynika to z faktu, iż w tych trudnych czasach naprawdę ciężko prowadzić dochodowy biznes. Hotele i pensjonaty przyjmują coraz mniej gości, gdyż spora część społeczeństwa nie może sobie pozwolić na kosztowne wyjazdy. Niestety sprzedaż obiektu to spore wyzwanie. Wiele osób sądzi, iż najlepszym sposobem jest wystawienie hotelu na sprzedaż przez biuro nieruchomości. Niestety to nie do końca prawda. Biuro nie jest w stanie zagwarantować Ci, że znajdzie kupca od ręki. Ponadto pobiera ono prowizję, przez co taka transakcja może okazać się dla Ciebie nieopłacalna.

Niestety – sprzedaż pensjonatu czy hotelu na własną rękę to również ogromne wyzwanie. Aby przyciągnąć potencjalnych klientów, najlepiej nieco wyremontować obiekt i zadbać o jego estetykę. Oczywiście wiąże się to z nakładami finansowymi. Koniec końców może okazać się, że sprzedaż będzie ciągnęła się latami, a obiekt będzie tracił na wartości.

Zatem, jak sprzedać w pensjonat w tych trudnych czasach, aby nie być stratnym? Najlepszą opcją jest skorzystanie z usług skupu nieruchomości. Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że sprzedaż swój obiekt od ręki i szybko otrzymasz gotówkę. Ponadto wybierając zaufany skup nieruchomości, nie musisz martwić się o formalności. Specjaliści pomogą Ci dopiąć wszystko na ostatni guzik!

Masz pensjonat lub hotel na sprzedaż? Zgłoś się do naszego skupu nieruchomości Pulo!

Sprzedaż pensjonatu i hotelu w dzisiejszych czasach to ogromne wyzwanie. Znalezienie kupca to bardzo czasochłonny proces, który nie zawsze kończy się sukcesem. Ponadto potencjalni nabywcy często zaniżają wartości obiektów, aby kupić je w jak najniższej cenie. Sprzedaż pensjonatu na własną rękę zabiera sporo pieniędzy i czasu. Nie dość, że trzeba zadbać o walory estetyczne obiektu, to dodatkowo należy dopilnować wszelkich formalności. Jeśli nie chcesz już wkładać pieniędzy w nieruchomość i zależy Ci na jej szybkiej sprzedaży, skontaktuj się z nami! Z chęcią odkupimy Twoją nieruchomość, ponieważ prowadzimy skup hoteli i pensjonatów. Gwarantujemy dogodne warunki współpracy i profesjonalną obsługę. Zapewniamy, że nie zaniżymy wartości Twojego obiektu i pomożemy załatwić wszelkie formalności. Doskonale znamy się na prawie nieruchomości, dlatego możesz być pewien, że dopniemy wszystko na ostatni guzik. Transakcje przeprowadzamy szybko, lecz dokładnie. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania klientów i doradzamy. Będziemy do Twojej dyspozycji na każdym etapie sprzedaży. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Zobacz także inne wpisy

Udostępnić artykuł

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu