Skup nieruchomości Bielsko-Biała

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Bielsko-Biała to bardzo duże miasto o olbrzymich możliwościach – rynek nieruchomości jest tu bardzo nasycony. Z tego powodu próba szybkiej samodzielnej sprzedaży lokalu lub terenu może zakończyć się niepowodzeniem. Właśnie dlatego warto zgłosić się do nas – profesjonalnego skupu nieruchomości za gotówkę w Bielsku-Białej.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Szybki skup nieruchomości za gotówkę – Bielsko-Biała

Obrót nieruchomościami to ciężka praca. Tym bardziej w tak dużym mieście, jakim jest Bielsko-Biała. Na niedoświadczonego sprzedającego czyha mnóstwo pułapek, a do tego cały proces pochłania mnóstwo czasu i energii. Chcąc na własną rękę sprzedać posiadany lokal, trzeba uprzednio przygotować jego rzetelny opis, który będzie stanowił bazę ogłoszenia. Należy wykonać także zdjęcia, które przedstawią faktyczny stan oferowanej nieruchomości. Do tego musimy sporządzić odpowiednie umowy i dokumenty, których wcale nie jest mało. Na koniec trzeba też znaleźć czas na spotkania z potencjalnymi nabywcami w celu przedstawienia im swojej oferty oraz pokazania lokalu. Bardzo dużo do zrobienia, prawda? Właśnie dlatego powstał nasz szybki skup nieruchomości Bielko-Biała, dzięki któremu unikniesz całego tego zamieszania i w krótkim czasie uzyskasz potrzebne pieniądze.

Naturalnie, nikt nie zabroni Ci skorzystać z propozycji licznych biur obrotu nieruchomościami, jednak wiele osób przekonało się już, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Po pierwsze – oddanie obowiązków związanych z tworzeniem i wystawieniem ogłoszenia oraz sprawowaniem opieki nad klientami w ręce agenta nie musi wcale oznaczać, że sprzedasz swoją nieruchomość szybciej, niż gdybyś robił to wszystko samodzielnie. Po drugie – biuro nieruchomości zawsze pobiera prowizję od zrealizowanej transakcji, przez co finalna kwota uzyskana ze sprzedaży może być niższa niż ta, którą wyliczyłeś. W naszym skupie nieruchomości w Bielsku-Białej nie tylko nie weźmiemy od Ciebie ani grosza – z chęcią zapłacimy Ci uczciwą kwotę za Twoją nieruchomość.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Bielsko-Biała – skup nieruchomości na miarę Twoich potrzeb

Jesteśmy rodzinną firmą obecną na rynku już od wielu lat. Przez cały ten czas zbieraliśmy cenne doświadczenie i rozbudowywaliśmy naszą ofertę. Dzięki temu możemy zaoferować dziś najwyższej jakości usługi i indywidualne podejście do klienta, które jest niezbędne w przypadku handlu nieruchomościami. Skup nieruchomości Bielsko Biała prowadzony przez Pulo to przede wszystkim profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji.

Znamy ten rynek na wylot, co pozwala nam reagować na potrzeby i wymagania klientów tak, by byli oni w pełni zadowoleni z podjętej z nami współpracy. Opinie naszych klientów wyraźnie wskazują, że odnosimy na tym polu spore sukcesy.

Zapisy znajdujące się w przygotowywanych przez nas umowach są jasne i klarowne, a dokumenty, które podpisujemy wraz ze sprzedającym, w pełni legalne.

Przez wiele lat działalności udało się nam opracować system procedur, które pozwalają na realizację całego procesu sprzedaży nieruchomości zakończonego transakcją w przeciągu maksymalnie trzech dni.

Wiemy doskonale, że nieruchomości bywają różne, a na niektórych z nich ciążyć mogą rozmaite obciążenia w postaci komornika, prywatnych pożyczek, hipoteki czy braku możliwości zamieszkania/wykorzystywania lokalu. Dla nas nie jest to jednak żaden problem, z chęcią odkupimy i takie lokum. Co więcej, jeśli Twoja nieruchomość jest w kiepskim stanie technicznym, wymaga remontu lub odświeżenia, również będziemy nią zainteresowani. W Bielsko-Białej skupujemy m.in.: nieruchomości z problemaminieruchomości z kredytemnieruchomości z dożywociem, a także zadłużone nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą za pośrednictwem telefonu lub formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Obsługiwane miasta - Śląsk