Skup nieruchomości Mikołów

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Sprzedaż mieszkań, domów, lokali oraz działek jest nie lada wyzwaniem. Tego typu transakcje nie są podejmowane często, tak więc brak wiedzy oraz znajomości przepisów prawa może być dużym wyzwanie. Samodzielne dokonanie sprzedaży może zostać obciążone wielkim ryzykiem, a bez odpowiedniego przygotowania, skutkować przykrymi konsekwencjami.

 

Nasza działalność opiera się na kompleksowej obsłudze skupu nieruchomości, począwszy od terenów wolnych, lokali mieszkalnych, skończywszy na przemysłowych. Słyniemy z kilkunastoletniego doświadczenia – zaufało nam wielu klientów indywidualnych, jak i firm. Oferujemy rzetelną obsługę, a nasz zespół specjalistów zajmie się całym procesem transakcyjnym. Szanujemy czas swoich klientów, tak więc transakcja może być zawarta nawet w kilka godzin – maksymalnie są to trzy doby.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Skup nieruchomości problematycznych

Właściciele decydują się na szybką sprzedaż z wielu powodów. Tuż obok braku użyteczności, chęci inwestycji oraz nagłej potrzeby wzmocnienia budżetu, znajdują się problemy natury lokatorskiej. Gdy mieszkanie jest obarczone umową najmu, umożliwiamy skup nieruchomości z lokatorami. Mikołów to stosunkowo małe miasto, jednak z wielkimi perspektywami! Sprzedane lokum z powodzeniem może otrzymać drugie życie. Gdy nabędziemy takową nieruchomość, to stajemy się stroną umowy najmu, zastępując obowiązki pierwotnego właściciela.

Z powodzeniem świadczymy również usługę skupu zadłużonych nieruchomości. Mikołów jest terenem naszych działań, natomiast w długoletniej ścieżce Pulo, odbyliśmy niezliczone ilości transakcji w całej Polsce! Posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, aby zapoznać się z wartością, stanem nieruchomości oraz formą prawną.

Skup nieruchomości za gotówkę – Mikołów

Sytuacje losowe są częstym powodem potrzeby sprzedaży nieruchomości, niezależnie czy mowa o mieszkaniach, domach, czy lokalach użytkowych. Decyzja nigdy nie jest łatwa, tak więc pragniemy, aby cały proces był wysoce komfortowy dla naszych klientów. Atutem jest wypłata pieniędzy w dogodnej formie – gotówkowo lub za pośrednictwem przelewu.

 

W zależności od rodzaju nieruchomości, może trwać to zaledwie kilka godzin. Dopełniamy wszelkich formalności, takich jak m.in. akty notarialne – dzięki temu każda transakcja jest przejrzysta oraz rzetelna. Całość organizujemy we własnym zakresie, możliwie odciążając sprzedającego.