Skup nieruchomości Częstochowa

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019
Witamy na stronie Pulo,

Jesteśmy profesjonalistami  w dziedzinie obrotu nieruchomościami. Zajmujemy się skupem nieruchomości, gruntów, lokali użytkowych, apartamentów oraz obiektów użytkowych na terenie miasta Częstochowy.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Co wyróżnia naszą ofertę skupu nieruchomości w Częstochowie?

W naszym zespole zatrudniamy tylko specjalistów, którzy posiadają wiedzę, doświadczenie oraz wykształcenie w zakresie obrotu nieruchomościami. Dzięki temu jesteśmy pewni, że pomogą Ci na każdym etapie współpracy z nami. Odpowiedzą na każde pytanie, nawet to najbardziej nurtujące oraz wyjaśnią wszystko to, co jest dla Ciebie niejasne. Będziesz mieć pewność, że współpracujesz tylko z profesjonalistami.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu naszych klientów jest przekonanych, że ich nieruchomość albo działka znajdują się w niekorzystnej lokalizacji. Zapewniamy, że każda jest atrakcyjnie usytuowana, a osobie zainteresowanej jej kupnem przedstawimy korzyści wynikające z konkretnej lokalizacji.

 

SZYBKOŚĆ

Wiemy jak różnorodne potrzeby i oczekiwania mają nasi Klienci. Wiemy również, że każdemu z nich zależy na szybkiej realizacji. Dlatego w ramach naszej oferty proponujemy Ci zawieranie transakcji na jasnych oraz czytelnych warunkach oraz szybkie ich realizowanie. Płacimy gotówką, ale jeśli wybierzesz przelew, to na pieniądze możesz liczyć już po 3 godzinach, do maksymalnie 3 dni.

DYSKRECJA

Na życzenie naszych klientów, transakcje obrotu nieruchomościami przeprowadzamy dyskretnie. Zależy nam na tym, aby jak największa liczba klientów zaufała nam. Jesteśmy wdzięczni dotychczasowym klientom, od których otrzymaliśmy pozytywne rekomendacje dotyczące współpracy z nami.

Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Skup zadłużonych domów

Jeśli potrzebujesz gotówki, ale Twój dom jest zadłużony, odkupimy go od Ciebie. Wystarczy, że prześlesz nam dokumenty, które potwierdzą wysokość Twojego zadłużenia. Gwarantujemy Ci, że domkniemy procedury najszybciej, jak to będzie możliwe. Zapewniamy Ci również bezpłatną wycenę Twojej nieruchomości lub gruntu oraz szybką wypłatę gotówki.

Chcesz sprzedać swój dom? Skupimy go od Ciebie. Przedstaw nam akt własności, nr księgi wieczystej, zdjęcia domu, jak i wypis z rejestru gruntów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. W szczególności wszystkie osoby, które chcą uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w nieruchomości.

Obsługiwane miasta - Śląsk