Skup hoteli i pensjonatów

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Jesteś właścicielem hotelu, motelu, schroniska lub innego tego typu obiektu i chcesz sprzedać nieruchomość? Brak rentowności, chęć inwestycji w inne rzeczy czy potrzeba szybkiego otrzymania gotówki sprawiają, że zbycie budynku jest atrakcyjnym rozwiązaniem. Oferujemy skup nieruchomości na jasnych warunkach, dlatego jeśli masz hotele na sprzedaż, to serdecznie zapraszamy do współpracy.

Skup nieruchomości - hotele i pensjonaty na sprzedaż

Jeśli posiadasz pensjonaty czy hotele na sprzedaż, to będziemy w stanie pomóc. Zbycie nieruchomości często wiąże się z licznymi formalnościami i samodzielne ich dopełnianie bywa skomplikowanym i żmudnym procesem, wymagającym poświęcenia dużej ilości czasu. Dodatkowym problemem może być nieznajomość prawa, tymczasem współpracując z nami, możesz szybko otrzymać środki i mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Hotele i pensjonaty na sprzedaż to specyficzne nieruchomości, na które znalezienie kupca może potrwać dużo czasu, dlatego chętnie Ci pomożemy.

Skup hoteli i pensjonatów - profesjonalna kadra

Nasz skup pensjonatów czy hoteli zatrudnia wykwalifikowanych ekspertów, którzy z pewnością dopełnią wszystko na ostatni guzik. Zawsze oferujemy dogodne warunki pracy. Szczególną wartością jest dla nas bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, dlatego doskonale poznaliśmy branże, a także prawo nieruchomości. Doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają nam szybko przeprowadzić transakcję i wesprzeć Cię na każdym jej etapie.

Szybki skup nieruchomości za gotówkę

Wyróżniamy się nie tylko profesjonalizmem, ale też szybkością działania. Wiemy, że często otrzymanie środków jest szczególnie istotne, dlatego nasz skup hoteli zatrudnia osoby świetnie zorganizowane. Współpracujemy też z notariuszami, a dzięki temu jesteśmy w stanie przekazać Ci pieniądze nawet w kilka godzin, ewentualnie kilka dni. Stawiamy na szybkie tempo, niezależnie od tego, czy wolisz otrzymać środki w gotówce, czy przelewem.

Skup hoteli i pensjonatów z problemami

Chcąc zadbać o komfort naszych klientów, oferujemy szybkie przekazanie gotówki po transakcji. Ponadto wiemy, że często nieruchomość ma pewne problemy, którymi może być na przykład zadłużenie, komornik, stan wymagający remontu etc. W każdym przypadku jesteśmy w stanie pomóc, tworząc atrakcyjną ofertę, która jest opracowywana na podstawie cen rynkowych. Dbamy o bezpieczeństwo klientów, dlatego wszelkie dokumenty staramy się tworzyć w sposób maksymalnie jasny, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – nasi eksperci wyjaśnią wszelkie niezrozumiałe zagadnienia. Transparentność jest kluczem do owocnej współpracy!

Nasz skup pensjonatów działa głównie na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego, jednak często obsługujemy klientów z całej Polski. W każdym przypadku stawiamy na profesjonalizm, rzetelną obsługę oraz jasność współpracy. Skupujemy nie tylko hotele i pensjonaty, ale również działki, domy jednorodzinne, mieszkania czy lokale handlowe.