Skup nieruchomości Szczyrk

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Zajmujemy się skupem nieruchomości. W Szczyrku jest wiele posiadłości, które mają dla nas potencjał. Bez względu na to, w jakim stanie są nieruchomości, a także czy posiadają lokatorów, bądź zadłużenie hipoteką. Nasz specjalista dokona wyceny, by móc przedstawić Ci pełną ofertę. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży, zdobywamy nasze doświadczenie nieprzerwanie od kilkunastu lat.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Skup nieruchomości z lokatorami Szczyrk

Mimo że operowanie nieruchomością, w której mieszkają lokatorzy wydaje się być nieco skomplikowane, jest dość proste, co więcej bardzo często stosowane. Bez względu czy to lokale mieszkalne, handlowe, czy zupełnie inne. Skup nieruchomości z lokatorami w Szczyrku to po prostu zmiana właściciela lokum. Po takiej transakcji możemy zmienić warunki umowy z lokatorami (np. zmiana wysokości czynszu), jednak nie jest to konieczne. Wszystko to zachodzi analogicznie jak w przypadku zmiany właściciela firmy. Kwestie prawne ulegają zmianie, jednak pracownicy nadal zajmują się swoimi zajęciami.

Skup zadłużonych nieruchomości Szczyrk

Jesteśmy zainteresowani także nieruchomościami zadłużonymi. Zdajemy sobie sprawę, że w wyniku różnych sytuacji losowych życie może potoczyć się zupełnie inaczej niż było to przewidywane od samego początku. Z tego właśnie powodu skupujemy również zadłużone nieruchomości. Z powodów prawnych możliwe będzie to jedynie w przypadku, gdy został pobrany kredyt hipoteczny np. na budowę domu. W sytuacji wystąpienia zadłużenia na rynku wtórnym jest to bardziej problematyczne. W przypadku jakichkolwiek pytań z tego zakresu zapraszamy do kontaktu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Po odbyciu wstępnej rozmowy rzeczoznawca wyceni budynek, bez względu czy jest on w stanie surowym, wymaga remontu, czy dopiero co przygotowany do zamieszkania.  

Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk

Jeśli zależy Ci na szybkiej wypłacie należności związanej z Twoją nieruchomością i chcesz to załatwić bez zbędnych pośredników – jesteś w dobrym miejscu. Skupujemy wszystkie te nieruchomości za gotówkę, dlatego to gwarancja szybkiego otrzymania pieniędzy. Nasi specjaliści wycenią Twoją nieruchomość po zapoznaniu się z nią. Jeśli odczuwasz taką potrzebę, możliwe jest także dokonanie zdalnej wyceny, do której potrzebujemy jedynie przesłanych zdjęć obiektu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących skupu nieruchomości w Szczyrku zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy czy to z zakresu zadłużonych nieruchomości, czy innych spraw, które mogą wydawać się problematyczne.