Skup nieruchomości Katowice

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Sprzedaż nieruchomości to przedsięwzięcie, które wymaga czasu i odpowiedniego podejścia pod względem prawnym – nieznajomość przepisów może prowadzić do komplikacji, które utrudniać będą sfinalizowanie transakcji. Rozwiązaniem tego problemu może być współpraca z organizacją skupującą nieruchomości za gotówkę. Zobacz, dlaczego warto z nami współpracować!

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Pełne bezpieczeństwo i prawna obsługa transakcji

Nasza firma rozumie zapotrzebowanie klientów na bezpieczne transakcje, które dostarczą im oczekiwaną ilość gotówki, stąd też prowadzona przez nas działalność, jaką jest skup nieruchomości. Katowice to jedno z większych miast na terenie województwa śląskiego, na terenie którego aktywnie działamy, zajmujemy się również okolicami województwa małopolskiego – w razie potrzeby jednak nasi specjaliści są w stanie dojechać w inne części kraju, by wspomóc klientów w transakcji i doprowadzić ją do końca. Nasz zespół tworzą fachowcy, którzy doskonale orientują się w obowiązującym prawie i procedurach, ale również wartości rynkowej obiektów na sprzedaż w poszczególnych rejonach kraju, m.in. domów, mieszkań, gruntów czy budynków usługowych.

Zainteresowanym współpracą z nami oferujemy skup nieruchomości w Katowicach, całym województwie śląskim i okolicach województwa małopolskiego w atrakcyjnych cenach, które z pewnością będą zadowalające, a przede wszystkim gwarancją prawnej pomocy i doradztwa, które pomoże doprowadzić transakcję do końca bez żadnych przeszkód. Dogodne i przejrzyste warunki umowy pozwalają na pełne zrozumienie wszystkich etapów sprzedaży, aż do otrzymania gotówki na wskazane konto. Zaufaj nam tak, jak do tej pory setki klientów – zależy Ci na szybkiej i bezpiecznej transakcji, a także wypłacie środków w gotówce? Nie mogłeś lepiej trafić!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Profesjonalna kadra specjalistów od nieruchomości

Prowadzenie tak skutecznej działalności na rynku nieruchomości nie byłoby możliwe bez zespołu fachowców, którzy obsługują transakcje i pomagają klientom w prawnym aspekcie sprzedaży. Sprzedaż nieruchomości często może wiązać się z ryzykiem dokonania transakcji w cenie mało atrakcyjnej dla klienta, głównie spowodowanym jego nieznajomością rynku nieruchomości. Nasza firma, której głównym zainteresowaniem pozostają miasta na południu Polski, w tym Katowice, skup nieruchomości prowadzi szybko i profesjonalnie. Dzięki temu ilość pieniędzy za sprzedaną nam nieruchomość na pewno będzie adekwatna do jej faktycznej wartości rynkowej. Jednym z najszybciej i najdynamiczniej rozwijającym się miastem na Śląsku zdecydowanie są Katowice – skup nieruchomości, jaki tam prowadzimy, jest największy, ponieważ obrót rynkowy mieszkań i domów jest w tym regionie dosyć wysoki. Zależy nam na komforcie i zadowoleniu naszych klientów, którzy współpracując z nami na podstawie umowy, chcą otrzymać szybko gotówkę do ręki. Z nami masz taką gwarancję!

Szybka transakcja i gwarancja dobrej ceny

Dzięki rzetelnie i profesjonalnie prowadzonym transakcjom skup nieruchomości za gotówkę w Katowicach i okolicach jest naszą flagową usługą. Nabywamy nieruchomości w różnym stanie prawnym, również te obciążone komorniczo i z nieuregulowanymi kwestiami prawnymi. Podejmując współpracę z nami, masz gwarancję kompleksowej usługi, ale przede wszystkim dobrej ceny, za którą odkupimy od Ciebie nieruchomość. Cała transakcja jest o wiele bezpieczniejsza i szybsza, niżeli dokonałbyś jej za pośrednictwem np. popularnych portali ogłoszeniowych. Jeżeli zależy Ci na pewnej i szybkiej gotówce, skup nieruchomości za gotówkę w Katowicach, jaki oferujemy, na pewno spełni Twoje oczekiwania!

Obsługiwane miasta - Śląsk