Skup nieruchomości Bytom

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Sprzedaż nieruchomości wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Mowa tutaj nie tylko o konieczności wystawiania odpowiednich ogłoszeń w gazetach czy Internecie albo kontaktowaniu się z potencjalnymi klientami. Przede wszystkim trzeba zadbać, aby sprzedawana własność reprezentowała się zawsze jak najlepiej. Dlatego niekiedy konieczność remontu powoduje znaczny wzrost kosztów, których przecież chcemy uniknąć. Z kolei pozostawienie nieruchomości w obecnym stanie też nie jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ może to nieco obniżyć jej wartość. Oczywiście możesz także skorzystać z pomocy pośrednika w sprzedaży nieruchomości. Niestety raczej nie skróci to całego procesu, a dodatkowo obarczy Cię niepotrzebnymi kosztami.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Bytom – skup nieruchomości

Skup nieruchomości w Bytomiu to bardzo ciekawa oferta dla wszystkich, którym zależy na czasie oraz pewnych pieniądzach. Nasza firma nie pośredniczy, lecz od razu skupuje nieruchomości na terenie Bytomia. Dzięki temu gotówkę otrzymujesz w miarę najszybszym terminie od zawiązania umowy. Z kolei sam proces sprzedaży jest również bardzo prosty. Na samym początku dokonamy wyceny Twojej nieruchomości. Oczywiście dokona tego nasz wykwalifikowany pracownik w ramach całej transakcji. Oznacza to, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów oraz nie będziesz musiał szukać rzeczoznawcy samemu. Trzeba tutaj zaznaczyć, że nasza wycena jest w pełni profesjonalna oraz w żaden sposób nie zaniża kosztów całej nieruchomości. Ciekawą opcją jest także możliwość zlecenia wyceny poprzez przesłanie nam zdjęć Twojej własności. Nasz pracownik określi, jakie dokładnie zdjęcia będziemy potrzebować. Następnie wystarczy, że prześlesz je nam, a my dokonamy rzetelnej wyceny.

Masz pytania? Skontatkuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Oferta skierowana dla każdego

Oferta skupu nieruchomości w Bytomiu skierowana jest dosłownie dla każdego. Oznacza to, że Twoja własność nie zostanie odrzucona ze względu na restrykcyjne kryteria. Nasza firma bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta oraz zawsze stara się wynegocjować odpowiednie warunki sprzedaży dla każdej ze stron. Nie bierzemy także pod uwagę lokalizacji Twojej własności, a także stanu technicznego. Dzięki temu rok budowy, potrzeba generalnego remontu albo brak zezwolenia na zamieszkanie nie zdyskwalifikuje Twojej nieruchomości.  Zawsze będziemy starali się dojść do porozumienia względem sfinalizowania całej transakcji. Jedyne co, to będziesz musiał dostarczyć nam wszelkie niezbędne dokumenty, które potwierdzają, że dana nieruchomość jest Twoją własnością. Oczywiście i tutaj nasi pracownicy pomogą Tobie załatwić wszelkie formalności oraz podpowiedzą, gdzie takie dokumenty można załatwić. Trzeba również zaznaczyć, że skupujemy także nieruchomości w Bytomiu, które obciążone są różnego rodzaju zobowiązaniami (kredyty, komornik itd.).

Skup nieruchomości za gotówkę w Bytomiu

Nasza oferta skupu nieruchomości za gotówkę w Bytomiu pozwala Ci otrzymać pieniądze w zaledwie kilka dni. Oczywiście dokładamy wszelkich starań, aby czas ten był skrócony do minimum. Z kolei umowa, którą sporządzamy, jest bardzo prosta i nie posiada żadnych trudnych zapisów. Dzięki temu masz pewność, że cała transakcja jest przejrzysta oraz w pełni legalna. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, a co za tym idzie, bardzo dobrze znamy polski rynek, co pozwala zatrudniać wysoko wykwalifikowanych pracowników. Z kolei zdobytą wiedzą dzielimy się z Tobą, odpowiadając na każde Twoje pytanie. Nie zwlekaj więc i skorzystaj z naszej oferty skupu nieruchomości za gotówkę w Bytomiu.

Obsługiwane miasta - Śląsk