Skup mieszkań i apartamentów za gotówkę

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

 

Sprzedaż mieszkania nie zawsze należy do najłatwiejszych. Bardzo często obawiamy się, że zostaniemy oszukani, bądź też nie jesteśmy pewni, czy cały proces sprzedaży zostanie zrealizowany odpowiednio pod kątem urzędowym. Co więcej, strach dotyczy również czasu przekazania przez kupca pieniędzy za nabytą nieruchomość. Warto więc korzystać z usług profesjonalistów. Dlaczego warto zaufać firmie zajmującej się skupem mieszkań jak Pulo? 

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy!

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Obawy przed sprzedażą mieszkania? To rzecz naturalna!

Wystawiając na sprzedaż mieszkanie chcemy, aby cały proces przebiegł w sposób jak najszybszy i przede wszystkim liczymy na rzetelność strony kupującej. Niestety, nie zawsze ma to miejsce i zdarzają się osoby, które chcą wykorzystać niewiedzę sprzedającego, albo też stosują techniki manipulacyjne. Nie da się ukryć, że spotkać można osoby działające na szkodę klienta i nie brakuje ich również wśród agentów nieruchomości.
Sprzedając mieszkanie musisz mieć świadomość tego, że jest to proces, który nie kończy się z momentem przekazania kluczy nowemu właścicielowi. Konieczne jest również opłacenie podatku od sprzedaży, aczkolwiek jeżeli posiadasz na własność lokal krócej niż 5 lat, jesteś zwolniony z konieczności opłaty tego podatku. Mimo to warto upewnić się, że określony przez prawo czas jeszcze nie minął, ponieważ niedopełnienie tego obowiązku wiąże się z poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Dlaczego warto skorzystać z usług Pulo?

Pulo to firma zajmująca się zawodowo skupowaniem mieszkań oraz apartamentowców. Podstawową zaletą Pulo jest profesjonalizm na każdym etapie sprzedawania nieruchomości. Warto skorzystać z usług ekspertów, ponieważ możesz otrzymać bezpłatną wycenę mieszkania. Fachowiec przyjedzie pod wskazany adres, starannie obejrzy nieruchomość, którą chcesz sprzedać do skupu apartamentów za gotówkę, a po oględzinach poda rzeczywistą wartość obiektu. Dodatkowo profesjonaliści rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące procedur. Umowa powstaje w sposób jasny i zrozumiały, a wszystkie kwestie, które nadal są dla Ciebie zagadką, zostaną starannie wyjaśnione przez naszego pracownika. Co ważne, Pulo oferuje skup mieszkań za gotówkę, inną opcją jest również przelew środków za swoją posiadłość.


Dużym plusem skorzystania z propozycji skupu mieszkań za gotówkę jest gwarancja zakupu. Na rynku pojawiają się osoby oferujące „złote góry”, a w rzeczywistości nie wywiązują się ze złożonych obietnic. Takie sytuacje rozwiązywane są najczęściej drogą sądową, czego należy unikać. W efekcie tracimy nerwy, ochotę na sprzedaż mieszkania, zaufanie, a wiąże się to również z dodatkowymi wydatkami. Skup mieszkań i apartamentowców z Pulo jest bardzo prosty. Nieważne czy posiadasz mieszkanie, które jest zadłużone, z zajęciem komorniczym, czy do totalnego remontu – firma kupi taką nieruchomość!


Zdarzają się sytuacje, w których mieszkanie otrzymujemy w spadku i jesteśmy pewni, że nie będziemy chcieli z niego korzystać. Warto w takim przypadku skontaktować się z Pulo, przede wszystkim daje nam to gwarancję szybkiego zamknięcia transakcji.


Skorzystanie z propozycji Pulo to także dowolność w kwestii lokalizacji nieruchomości. Dobry skup mieszkań za gotówkę w całej Polsce poszukuje obiektów do kupienia. Dzięki temu nie musisz pochodzić z konkretnej miejscowości. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą bez względu na to, w jakim obszarze kraju mieści się posiadana przez Ciebie nieruchomość.


Staramy się działać w zgodzie z troską o klienta. Rozumiemy, że ludzie mogą znajdować się w różnej sytuacji, dlatego dysponujemy ekipą profesjonalistów, doradców, którzy szybko poprowadzą Ciebie przez proces sprzedaży mieszkania. Zachęcamy do kontaktu!