Skup lokali handlowych i użytkowych 

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Skup lokali handlowych 

Poza skupowaniem mieszkań i apartamentów, zajmujemy się również skupem lokali handlowych, lokali handlowo-usługowych oraz lokali biurowych. Podczas naszej współpracy gwarantujemy jasne warunki, a także chętnie tłumaczymy wszelkie niejasności. Gotówkę wypłacamy od ręki, a całą procedurę kupna-sprzedaży wraz ze wszystkimi formalnościami potrafimy zamknąć nawet w 24 godzinach. Dzięki doświadczeniu wszystkie formalności załatwiamy od ręki. Powiemy Ci, co musisz przygotować i jak będzie przebiegać cała procedura. Zapraszamy do kontaktu!

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona!

Interesują nas lokale handlowe w każdym stanie:

Czy posiadasz nieruchomość, lokal użytkowy albo grunt i chcesz je szybko sprzedać? Jesteśmy profesjonalistami z zakresu obrotu nieruchomościami Pulo. Chętnie skupimy od Ciebie dom, apartament lub lokal użytkowy, pieniądze otrzymasz niemal od ręki. Nasze usługi świadczymy na terenie wielu miast.

Jakie skupujemy lokale użytkowe?

Skupujemy nieruchomości, apartamenty, mieszkania, działki, grunty oraz lokale użytkowe: lokale handlowe, lokale handlowo-biurowe oraz biurowe. Podczas współpracy zapewniamy jasne i czytelne warunki, a jeśli masz pytania albo coś jest dla Ciebie niejasne, chętnie wyjaśnimy Ci wszystkie zawiłości. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie profesjonalne podejście, dlatego oferujemy Ci współpracę z doświadczoną kadrą, która posiada niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz kwalifikacje. Wszystkie formalności staramy się zamykać najszybciej, jak to jest możliwe. Staramy się to zrobić już w 24 godziny od momentu rozpoczęcia współpracy z klientami. Zależy nam na tym, aby każdy klient był zadowolony z usług, które świadczymy, dlatego działamy szybko. Przelewamy pieniądze od 3 godzin do maksymalnie 3 dni albo płacimy gotówką.

Skupujemy zadłużone lokale użytkowe

Skupujemy obiekty użytkowe, pod warunkiem, że przedstawisz nam dokumenty, które będą stwierdzały wysokość zadłużenia lokalu. Wiemy, jak ryzykowane jest prowadzenie własnego biznesu w dzisiejszych czasach, dlatego oferujemy szybką pomoc przedsiębiorcom. Oprócz obiektów zadłużonych interesują nas również: bez pozwolenia na użytkowanie, z pożyczką prywatną, z komornikiem, z hipoteką oraz do remontu.

Dyskrecja ma dla nas znaczenie

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają różne potrzeby. Zdarza się, że zależy im na dyskretnym sprzedaniu lokalu użytkowego. Przeprowadzamy wtedy transakcję tak, aby jak najmniej osób się o tym dowiedziało. Wierzymy w to, że tylko dzięki takiemu podejściu każdy klient będzie zadowolony ze współpracy z nami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji o dowolnej porze na każdym etapie współpracy

Zawsze znajdujemy czas dla naszych klientów. Wiemy, że stały kontakt z nami jest gwarancją rzetelnie poprowadzonej transakcji. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która podczas współpracy na każdym etapie zapewnia bezpieczeństwo.
Do tej pory zaufało na wielu klientów oraz firm. Potwierdzeniem tego są liczne pozytywne rekomendacje, które otrzymujemy. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Masz pytania? Zadzwoń. Napisz albo umów się na spotkanie w naszej siedzibie.