Skup nieruchomości Tychy

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Prowadząc skup nieruchomości w Tychach jesteśmy ukierunkowani na osoby, które chciałyby w uczciwy i szybki sposób zamienić posiadaną nieruchomość na gotówkę. Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas walczyć z różnymi problemami. Stale podążamy za zmianami i panującymi trendami. Inwestujemy w swoich pracowników i zatrudniamy kompetentnych specjalistów z branży. Dzięki temu posiadamy dobre opinie, a klienci postrzegają nas jako firmę gwarantującą bezpieczeństwo, dyskrecję i profesjonalizm.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Skup nieruchomości Tychy – przyśpieszone procedury

Dysponując odpowiednimi środkami finansowymi umożliwiającymi natychmiastowe dokonanie wpłaty za nieruchomość, nasza firma jest dla wielu osób dobrym rozwiązaniem. Nie jesteśmy zależni od decyzji bankowych, nie korzystamy z kredytów. Sprzedaż mieszkania czy działki następuje zwykle w ciągu trzech dni od kontaktu z nami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i pomagamy załatwić wszelkie formalności. Wiemy jak prowadzić skup nieruchomości. Tychy to miasto, gdzie od lat wyceniamy, a następnie prowadzimy kompleksowo dokumentację sprzedaży, aż do finalnego podpisania aktu notarialnego. Współpracując z nami, masz bezwarunkową gwarancję profesjonalnego kontaktu. Staramy się do każdego podchodzić z uwagą i empatią. Dzięki naszej rzetelności i zorientowaniu na cel, posiadamy pozytywne opinie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Skup nieruchomości Tychy – nie tylko mieszkania

Zajmujemy się różnego rodzaju nieruchomościami. Interesują nas domki jednorodzinne, mieszkania i apartamenty, lokale handlowe oraz działki i grunty. Sprzedaż posiadanej nieruchomości może być z wielu powodów utrudniona. Przygotowanie całego procesu generuje spore koszty, które zwykle obciążają konto sprzedającego. Do tego dochodzą różne okoliczności wpływające na wydłużony czas realizacji transakcji: wiele właścicieli, zadłużenie, duża konkurencja. Nie skreślamy także lokali bez pozwolenia na użytkowanie, z obciążeniem hipotecznym, komornikiem i do remontu. Te wszystkie problemy bierzemy na siebie. Wystarczy, że wyślesz nam akt własności, numer księgi wieczystej, zdjęcia nieruchomości, wypis z rejestru gruntów oraz ewentualne dokumenty potwierdzające wysokość zadłużenia, a my w rzetelny i uczciwy sposób wycenimy Twoją nieruchomość. Wielu naszych klientów sprzedaje swoje mieszkanie albo lokal, by przeprowadzić się do nowego miejsca. W takiej sytuacji zgranie terminów jest wyjątkowo trudne. Gwarantujemy szybką wypłatę gotówki, a formalności jesteśmy często w stanie zamknąć nawet w 24 godzinach. Zapraszamy do kontaktu!

Obsługiwane miasta - Śląsk