Skup nieruchomości Miechów

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Wiele osób, stając się właścicielami różnych nieruchomości uważanych przez większość klientów za nieatrakcyjne, obawiają się, że nikt nie zainteresuje się ich kupnem. Często dotyczy to obiektów zadłużonych lub zamieszkiwanych przez lokatorów. Te dwie sytuacje stanowią pewnego rodzaju ryzyko związane z posiadaniem tego typu budynków, dlatego większość ludzi nie decyduje się na ich zakup. Z tego względu właściciele muszą mierzyć się z nie lada problemem i zastanawiają się, w jaki sposób mogą sprzedać zamieszkaną nieruchomość lub taką, na której ciążą długi. Na szczęście istnieje na to prosty sposób w postaci firmy Pulo.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Skup nieruchomości z lokatorami – Miechów

Szukasz firmy, która prowadzi skup nieruchomości z lokatorami? Miechów to miejscowość, gdzie także możesz liczyć na pomoc profesjonalistów – wystarczy się z nami skontaktować. Jako zespół tworzący przedsiębiorstwo Pulo zajmujemy się kupnem zamieszkiwanych obiektów, jak i tych objętych zadłużeniem. Dbamy o to, aby transakcja przebiegła w jak najspokojniejszej atmosferze, a także zakończyła się satysfakcjonującym finałem dla obu stron. Z tego względu stawiamy jasne warunki, a na każdym etapie realizacji służymy pomocą oraz zgromadzoną przez lata pracy wiedzą.

Zdajemy sobie także sprawę, że sprzedaż i kupno nieruchomości za gotówkę wiążą się z wieloma uwarunkowaniami prawnymi, dlatego wytłumaczenie ich klientowi to bardzo ważny aspekt. Dzięki temu osoby decydujące się na współpracę z nami nie czują się zagubione czy zdezorientowane, a równocześnie są w stanie nam zaufać w tak ważnej sprawie, jak sprzedaż posiadanego budynku. Dlatego stawiamy na proste zasady, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz atrakcyjną ofertę.

Skup zadłużonych nieruchomości – Miechów

Proces skupu zadłużonej nieruchomości bądź zamieszkanej przez lokatorów zazwyczaj przebiega sprawnie i bez problemów. Ustalone przez nas procedury sprawiają, że przy maksymalnym zaangażowaniu obu stron transakcja może pomyślnie zakończyć się nawet w kilka godzin, a maksymalnie w trzy dni. Najpierw klient kontaktuje się z nami w celu zawiązania współpracy oraz udzielenia pierwszych informacji na temat danego obiektu. W następnej kolejności rzeczoznawca przyjeżdża na miejsce i dokonuje dokładnych oględzin budynku w celu wycenienia jego wartości. Dalej dochodzi do ustalenia warunków umowy, spisania jej w obecności notariusza, a także złożenia podpisów przez obie strony. Do wypłaty pieniędzy dochodzi nie później niż upłyną 24 godziny od sfinalizowania transakcji.