Skup nieruchomości Kraków

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą nieruchomości albo o tym myślisz, na pewno spotkałeś się już z tym terminem. Skupu nieruchomości nie należy mylić z biurem nieruchomości ze względu na zupełnie inne zasady działania. Nie jest on pośrednikiem przy sprzedaży mieszkania, tylko jego bezpośrednim nabywcą. Dzięki temu nie musisz przejmować się opłatą prowizji albo szukaniem chętnego kupca i odbywaniem wielu spotkań. Procedury towarzyszące sprzedaży nieruchomości w przypadku ich skupu przebiegają szybko i w sposób nieskomplikowany. Nie bez powodu coraz więcej osób sprzedających decyduje się na skorzystanie z usług skupu nieruchomości w Krakowie.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Jakie nieruchomości można sprzedać i czego potrzeba?

Istnieje wiele rodzajów nieruchomości nadających się do sprzedaży w ich skupie. W przypadku sprzedaży domu sprzedawca potrzebuje podstawowych dokumentów takich jak Akt Własności i numer Księgi Wieczystej. Potrzebne są także aktualne zdjęcia domu oraz wypis z rejestru gruntów. Skup nieruchomości w Krakowie jest w stanie zaoferować kupno domów przy użyciu gotówki, także w przypadku, gdy dom jest zadłużony. Jeżeli chodzi o mieszkania i apartamenty, nie są przeszkodą aspekty takie jak zadłużenie, brak pozwolenia na użytkowanie, komornik, hipoteka czy potrzeba wykonania remontu. W przypadku sprzedaży gruntu możliwe jest także wykonanie profesjonalnej wyceny. Do nieruchomości nadających się do sprzedaży należą także lokale handlowe, handlowo-usługowe lub biurowe.

Skup nieruchomości, Kraków – szybka i bezpieczna transakcja

Sprzedaż mieszkania lub domu na własną rękę stanowi kłopot dla wielu osób, a ponadto jest obarczona ryzykiem – zwłaszcza jeśli nie wiemy, o co powinniśmy zadbać. W naszym skupie nieruchomości za gotówkę w Krakowie każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, a także zawarcie transakcji w tempie, które jest niewykonalne w żadnych innych okolicznościach. To nas spoczywa odpowiedzialność, by dopilnować wszelkich formalności i zawsze wywiązujemy się z niej w 100 procentach. Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam świadczyć nasze usługi w sposób niezwykle sprawny, a przy tym w pełni bezpieczny dla klienta.

Nasza firma prowadzi również skup zadłużonych nieruchomości. Kraków to tylko jedno z miast, w którym pomagamy naszym klientom stanąć na nogi w kwestii finansów – skupujemy bowiem na terenie całej Polski. Jesteśmy przy tym solidni i rzetelni, zabezpieczamy w pełni interesy klienta i staramy się, by współpraca z nami była dla niego jak najbardziej korzystna.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Na co zwracać uwagę przy skupie nieruchomości w Krakowie?

Każdemu, kto sprzedaje nieruchomość, zależy na tym, aby proces ten przebiegł w sposób bezpieczny i profesjonalny. Pulo to działająca na rynku od wielu lat firma, która dba o dobre opinie i zaufanie wszystkich swoich klientów. Zajmuje się skupem różnych rodzajów nieruchomości w Krakowie. Jeżeli masz do sprzedania dom, mieszkanie, działkę, grunt lub lokal handlowy, Pulo gwarantuje czytelną i przejrzystą transakcję. 

Wszelkie wątpliwości dotyczące umów są wyjaśniane przez profesjonalnych doradców, którzy zawsze służą pomocą. Skup nieruchomości Pulo dba o Twój dobry interes i komfort transakcji. Rodzinną tradycję i doświadczenie łączy z wiedzą na temat zmian i nowych trendów pojawiających się w obrocie nieruchomości. Jeżeli zależy Ci na czasie i sprawnym odmrożeniu pieniędzy, po załatwieniu wszelkich formalności na środki będziesz czekał maksymalnie do 3 dni. Najczęściej przelew lub gotówka dostaje się w Twoje ręce już po 24 godzinach po dokonaniu transakcji.

Obsługiwane miasta - Małopolska