Skup nieruchomości Kraków

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Jeżeli zajmujesz się sprzedażą nieruchomości albo o tym myślisz, na pewno spotkałeś się już z tym terminem. Skup nieruchomości Kraków to nie to samo co biuro nieruchomości ze względu na zupełnie inne zasady działania. Nie jesteśmy pośrednikiem przy sprzedaży mieszkania, tylko jego bezpośrednim nabywcą. Dzięki temu nie musisz przejmować się opłatą prowizji czy szukaniem chętnego kupca i odbywaniem wielu spotkań. Procedury towarzyszące sprzedaży nieruchomości w przypadku ich skupu przebiegają szybko i w sposób nieskomplikowany. Nie bez powodu coraz więcej osób sprzedających decyduje się na skorzystanie z usług, skupu nieruchomości za gotówkę Kraków. Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

Skup nieruchomości Kraków – wymagania dotyczące sprzedaży

Skup nieruchomości Pulo oferuje szybkie i proste rozwiązania dla osób chcących pozbyć się swojego domu, działki bądź lokalu usługowego, niezależnie od jej stanu czy historii. Aby sprzedać nieruchomość, należy jednak spełnić kilka wymagań. Przede wszystkim, musisz być jej właścicielem w całości, bądź w części poprzez posiadanie udziałów. W Pulo oferujemy:

Kolejnym ważnym wymaganiem jest to, że nieruchomość musi być zlokalizowana w Krakowie, bądź jego okolicach. Nie jest dla nas jednak przeszkodą nawet dom usytuowany w lokalizacji z uciążliwym dojazdem do centrum miasta, a z każdego mieszkania potrafimy wydobyć jego potencjał.

W przypadku sprzedaży nieruchomości sprzedawca potrzebuje podstawowych dokumentów potwierdzających prawo do danego domu, mieszkania, lokalu czy działki. Mowa to u notarialnym Akcie Własności, wypisie z rejestrów gruntów czy numerze Księgi Wieczystej. Potrzebne są także aktualne zdjęcia domu. Skup mieszkań Kraków, oferuje:

Skup mieszkań za gotówkę Kraków nie boi się wyzwań dlatego, jeśli posiadasz dom, działkę czy mieszkanie, które posiada zadłużenie, brak pozwolenia na użytkowanie, zajęcie komornicze, objęte jest hipoteką czy najzwyczajniej potrzebuje wykonania remontu – skontaktuj się z nami. Do nieruchomości nadających się do sprzedaży, należą także lokale handlowe, handlowo-usługowe lub biurowe. Sprawdź – skup hoteli.

Skup nieruchomości Kraków – szybka i bezpieczna transakcja

Sprzedaż mieszkania lub domu na własną rękę stanowi dla wielu osób kłopot. Dodatkowo, jeśli robimy to po raz pierwszy, jest obarczona dodatkowym ryzykiem, gdyż nie wiemy, o co powinniśmy zadbać. Skup domów Kraków zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta. Działamy na zasadzie kupna na gotówkę, co oznacza, że zapłacimy Ci gotówką za Twoją nieruchomość w momencie podpisania umowy kupna-sprzedaży. Wolisz bezpieczny przelew? Ze środków będziesz mógł się cieszyć nawet po 3h od sprzedaży mieszkania, jednak nie później niż 3 dni od momentu zawarcia umowy. Świadczymy kompleksowe usługi, dlatego wycena nieruchomości jest niezbędnym etapem każdej transakcji. Nie martw się o konieczność umawiania wizyty z rzeczoznawcą. Posiadamy wykwalifikowany personel, który rzetelnie wyceni nieruchomości Kraków. Dzięki temu, nie musisz martwić się o kredyty, pośredników ani o inne problemy związane z tradycyjnym sprzedawaniem nieruchomości.

Skup nieruchomości małopolska oferuje więc bezpieczne transakcje. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom, masz pewność, że Twoja transakcja przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Przygotowujemy umowy, które wcześniej sprawdzane są prawników. Wszystko po to, by dać Ci gwarancję bezpiecznej sprzedaży mieszkania, domu czy działki. Nasz zespół składa się ze specjalistów z branży nieruchomości, którzy służą Ci pomocą i doradztwem na każdym etapie transakcji. To na nas spoczywa odpowiedzialność, by dopilnować wszelkich formalności i zawsze wywiązujemy się z nich w 100 procentach. Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pozwalają nam świadczyć nasze usługi w sposób niezwykle sprawny, a przy tym w pełni bezpieczny dla klienta.

Kraków jest miastem, w którym coraz częściej mówi się o problemie zadłużonych mieszkań. Wiele osób, które posiada kredyt hipoteczny, znalazło się w trudnej sytuacji finansowej, co stopniowo skutkuje brakiem i opóźnieniami w spłacie swoich zobowiązań. Nasza firma prowadzi także skup mieszkań zadłużonych Kraków. Jest to niewątpliwie wygodne rozwiązanie dla właścicieli mieszkań zadłużonych, bowiem pozwala im pozbyć się problemu związanego z brakiem spłaty kredytu, co w efekcie mogłoby prowadzić do działań windykacyjnych. Świadczymy także usługi takie jak oddłużanie nieruchomości. Pulo działa nie tylko na terenie Krakowa, w którym pomagamy naszym klientom stanąć na nogi w kwestii finansów – skupujemy bowiem na terenie całej Polski. Jesteśmy przy tym solidni i rzetelni, zabezpieczamy w pełni interesy klienta i staramy się, by współpraca z nami była dla niego jak najkorzystniejsza.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Żywiecka 94, Bielsko-Biała

DMD Investment Sp. z o.o. 
ul. Piekarska 197, 43-300 Bielsko-Biała
NIP: 9372682839 REGON: 364732416
KRS: 0000615511

Na co zwracać uwagę przy skupie nieruchomości w Krakowie?

Każdemu, kto sprzedaje nieruchomość, zależy na tym, aby proces ten przebiegł w sposób bezpieczny i profesjonalny. Pulo to działająca na rynku od wielu lat firma, która dba o dobre opinie i zaufanie wszystkich swoich klientów. Zajmuje się skupem różnych rodzajów nieruchomości w Krakowie. Jeżeli masz do sprzedania dom, mieszkanie, działkę, grunt lub lokal handlowy, Pulo gwarantuje czytelną i przejrzystą transakcję. 

Wszelkie wątpliwości dotyczące umów są wyjaśniane przez profesjonalnych doradców, którzy zawsze służą pomocą. Skup nieruchomości Pulo dba o Twój dobry interes i komfort transakcji. Rodzinną tradycję i doświadczenie łączy z wiedzą na temat zmian i nowych trendów pojawiających się w obrocie nieruchomości. Jeżeli zależy Ci na czasie i sprawnym odmrożeniu pieniędzy, po załatwieniu wszelkich formalności na środki będziesz czekał maksymalnie do 3 dni. Najczęściej przelew lub gotówka dostaje się w Twoje ręce już po 24 godzinach po dokonaniu transakcji.

Obsługiwane miasta - Małopolska