Skup nieruchomości Małopolska

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Sprzedaż nieruchomości – czy to działki, domu czy mieszkania – jest często procesem skomplikowanym i wymaga poświęcenia sporej ilości czasu. Jeżeli posiadasz nieruchomość, z której nie korzystasz lub właśnie dostałeś ją na drodze darowizny lub jako spadek i masz poczucie, że „zamroziłeś” pieniądze – najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z opcji skupu nieruchomości za gotówkę. W Małopolsce oraz innych województwach działamy już od wielu lat, a nasza firma cieszy się coraz większym zaufaniem i uznaniem klientów.

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona!

Szybki skup nieruchomości – małopolska

Samodzielna sprzedaż nieruchomości wiąże się z wieloma problemami, wymaga poświęcenia ogromnej ilości czasu, energii i sporego wysiłku. Rzecz jasna, można skorzystać z pomocy pośrednika – jednak taka usługa nie jest tania, a i tak nie masz gwarancji, że transakcja dojdzie do skutku. Sprzedając działkę, dom lub mieszkanie na własną rękę, musisz przede wszystkim zamieścić ogłoszenia w serwisach sprzedażowych związanych z nieruchomościami – co często nie jest darmowe. Wymaga to napisania ogłoszenia, szczegółowego opisania danego obiektu lub gruntu oraz zrobienia możliwie profesjonalnych zdjęć ukazujący stan faktyczny nieruchomości. Następnie powinieneś wygospodarować sporo czasu na spotkania z potencjalnymi kupującymi, którzy będą chcieli ją obejrzeć – żaden jednak nie zagwarantuje Ci od razu, że kupi ją na pewno. Dodatkowo większość potencjalnych nabywców dopiero zaczyna rozważać wzięcie kredytu hipotecznego – nie jest pewne, że kupujący go otrzyma, nawet jeśli będzie faktycznie zainteresowany nieruchomością. 

Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, kiedy sprzedawany lokal należy do tych „problematycznych” – jest obciążony służebnością osobistą, dożywociem, mieszkają w nim uciążliwi lokatorzy, nadaje się do gruntownego remontu, jest zadłużony, ciąży na nim kredyt hipoteczny lub komornik. W takiej sytuacji pozbycie się takiego domu lub mieszkania graniczy z cudem. Najlepszych rozwiązaniem jest wtenczas skorzystanie z pomocy sprawdzonego skupu nieruchomości małopolska, takiego jak nasza firma. Skup nieruchomości małopolska to sposób na sprzedaż. Od lat skupujemy za gotówkę grunty, działki, mieszkania, apartamenty, lokale handlowe i domy – niezależnie od ich stanu oraz sytuacji prawnej. Jedyne, czego wymagamy to to, żebyś był prawnym właścicielem sprzedawanej nieruchomości.

Dlaczego warto skorzystać z usług skupu nieruchomości w Małopolsce?

Decydując się na usługi naszego skupu nieruchomości, masz gwarancję szybkiej, uczciwej transakcji przeprowadzanej na jasnych i przejrzystych warunkach. Cały proces sprzedaży potrwa maksymalnie kilka dni. Najpierw dokonamy rzetelnej i fachowej wyceny danej nieruchomości z uwzględnieniem wszystkich istotnych czynników – średniej ceny rynkowej podobnych działek lub lokali, zadłużenia, hipoteki, służebności, dożywocia oraz stanu danego lokalu i jego lokalizacji. Zapewniamy pomoc w przeprowadzeniu wszystkich formalności. Na koniec pozostanie już jedynie spotkanie u notariusza i oficjalne przekazanie nam nieruchomości – gotówkę lub przelew otrzymasz od nas od razu. Skup nieruchomości małopolskie w wykonaniu Pulo to bezpieczeństwo, zaufanie i wygoda. Sprawdź naszą ofertę!

Interesują nas nieruchomości w każdym stanie:

Obsługiwane miasta - Małopolska