Skup nieruchomości z komornikiem

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Zaciąganie kredytów hipotecznych jest obecnie popularnym sposobem na zakup pierwszych, czterech kątów lub inwestycję w nieruchomości. Wynika to z faktu, iż ceny mieszkań, czy domów rodzinnych, tak samo pod kątem zakupu, jak również budowy, są stosunkowo wysokie. Alternatywą jest możliwość wykorzystywania mniejszych pożyczek oraz stopniowego wykańczania wnętrza. Warto pamiętać, iż pożyczka udzielana jest na dowolny cel. Kredyt natomiast dotyczy konkretnego celu, natomiast otrzymane przez kredytobiorcę pieniądze muszą zostać zagospodarowane wedle ustaleń z kredytodawcą. Najczęściej kredytem zostaje obciążona hipoteka nieruchomości, co stanowi dla banku dodatkowe zabezpieczenie, na wypadek niewypłacalności ze strony klienta.

Skup nieruchomości z komornikiem - czy to możliwe?

Bez względu na to czy mieszkanie lub dom, którego jesteśmy właścicielami, posiada hipotekę, majątek może zostać przejęty przez komornika. Ma to najczęściej sytuację, jeśli w przypadku przykrych zdarzeń losowych nie mamy możliwości dalszej spłaty kredytu hipotecznego lub łączna kwota zadłużenia jest bardzo wysoka. Zajęcie nieruchomości przez komornika to szokujące i trudne do przetrawienia zdarzenie, jednak warto zachować zimną krew i zastanowić się nad możliwościami. Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firm, które zajmują się skupem nieruchomości z obciążeniem komorniczym.

Pomagamy w spłacie zadłużeń

Dla osoby zadłużonej najważniejsze jest bardzo szybkie uzyskanie środków niezbędnych do ich spłaty. Dlatego klientom oferujemy skup nieruchomości za gotówkę. To pewność szybkiego dostępu do pieniędzy i możliwość umorzenia postępowania komorniczego. Warto pamiętać, iż przejęcie nieruchomości przez komornika nie oznacza przejęcia prawa własności. Komornik, na drodze prawa wykonawczego może oddać nieruchomość pod licytację za określoną cenę. Jeśli nie znajdzie się nabywca, kwota za dom lub mieszkanie zostaje zredukowana, często poniżej ceny rynkowej, co jest rozwiązaniem bardzo niekorzystnym dla osoby zadłużonej.

Skup nieruchomości - weź sprawy w swoje ręce

Nie warto czekać, aż nieruchomość trafi pod przysłowiowy młotek. Nasi specjaliści są do waszej dyspozycji. Pierwszym krokiem na finalizacji sprzedaży nieruchomości z wyrokiem komorniczym jest ocena wartości mieszkania lub domu, dokonywana przez rzeczoznawcę. Następnie ustalone zostają warunki finalizacji transakcji. Wszelkie formalności przeprowadzane są zgodnie z obowiązującym prawem, w obecności notariusza, natomiast gotówka wypłacana jest błyskawicznie. Dla wielu osób to jedyna szansa, aby uzyskać korzystną cenę za sprzedaż nieruchomości.

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby cały proces sprzedaży przebiegał jak najszybciej. Dzięki temu jesteśmy firmą, która wypłaca gotówkę w bardzo krótkim terminie. Z kolei nasi pracownicy towarzyszą Ci od początku do finalizacji transakcji. Służą również pomocą w załatwieniu niezbędnych dokumentów oraz doradzą w kwestii proponowanej kwoty. Powołując się na opinie naszych klientów oraz wieloletnie doświadczenie pracowników mamy pewność, że skup mieszkań obciążonych kredytem zawsze kończy się pełną satysfakcją naszego klienta. Zatem nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Profesjonalna obsługa klienta

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, jesteśmy otwarci na propozycje oraz negocjacje. Zależy nam, aby nasi klienci zyskali adekwatną do realnej sytuacji wycenę oraz uczciwą kwotę za nieruchomość. Podejmujemy współpracę z klientami, na których ciąży wyrok komorniczy, ale również prowadzimy skup nieruchomości z obciążeniem hipotecznym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy profesjonalną firmą, która prężnie działa na rynku. Samodzielne ustalenie warunków sprzedaży nieruchomości umożliwia negocjację ceny. W przypadku licytacji komorniczej właściciel nieruchomości nie posiada żadnego wpływu na jego wycenę. Ta zostaje wykonana przez rzeczoznawcę. Jeśli podczas pierwszej licytacji nie znajdzie się kupiec, cena domu zostaje pomniejszona o 50%. Samodzielna sprzedaż nieruchomości pozwala na spłatę długów oraz pozbycie się wyroku komorniczego.