Skup nieruchomości z lokatorami

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Kiedy chcesz sprzedać nieruchomość, musisz liczyć się z tym, że trzeba poświęcić dużo czasu na wystawianie ogłoszeń oraz kontakt z klientem. Dodatkowo powinieneś zadbać, aby lokal był w odpowiednim stanie. Ma to wpływ na ilość potencjalnych kupców, którzy nie zawsze patrzą na lokalizację. Przecież każdy chce zaoszczędzić na remontach, które musiałby przeprowadzić po nabyciu nieruchomości. Dlatego warto poszukać alternatywnej opcji spieniężenia swojej własności. Skup nieruchomości za gotówkę to bardzo ciekawa opcja szybkiej sprzedaży domów, lokali użytkowych, mieszkań, kamienic itd. Skorzystać z niej może praktycznie każdy i to właśnie dzięki temu cieszy się ona bardzo dużą popularnością.

Skup nieruchomości za gotówkę

Jeżeli potrzebujesz szybko otrzymać pieniądze bez pośredników i zbędnych formalności to nasza oferta skupu nieruchomości za gotówkę jest właśnie dla Ciebie. Nasi pracownicy posiadają wszelkie kwalifikacje dotyczące obrotem nieruchomościami i zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Wystarczy, że zgłosisz nam chęć sprzedaży swojej własności. Specjalnie wykwalifikowana osoba wyceni Twoją nieruchomość. Oczywiście Ty nie ponosisz żadnych kosztów wyceny, co pozwoli Ci zaoszczędzić niemałe pieniądze. Bowiem prywatne wynajęcie rzeczoznawcy zawsze wiąże się z poniesieniem pewnych kosztów. Trzeba tutaj również zaznaczyć, że nasza firma skupuje nieruchomości za gotówkę, a nie pośredniczy w sprzedaży. Dzięki temu nie musisz oczekiwać na potencjalnego kupca oraz płacić prowizji za pomoc w finalizowaniu transakcji. Istnieje również możliwość zamówienia zdalnej wyceny. W takim wypadku wystarczy, że prześlesz nam odpowiednie zdjęcia swojej nieruchomości.

Szybki skup nieruchomości z lokatorami

Na pierwszy rzut oka skup nieruchomości zajętych przez lokatorów wydaje się być praktyką trudną do zrealizowania. Wbrew pozorom tak nie jest. Otóż bardzo często dochodzi do takich transakcji. Skup nieruchomości z lokatorami to nic innego jak np. sprzedaż domu, gdzie inne osoby wynajmują mieszkania lub pokoje. Analogicznie mówiąc, transakcja ta podobna jest do sprzedaży firmy, w której pracownicy posiadają nowego pracodawcę. W przypadku skupu nieruchomości, lokatorzy otrzymują nowego najemcę. Od tego momentu nasza firma zarządza nimi, a więc ustala wysokość czynszu, warunki umowy albo pozostawia w mocy poprzednie ustalenia.

Skup nieruchomości zajętych przez lokatorów - oferta dla każdego

Na sprzedaż nieruchomości wraz z lokatorami możesz zdecydować się praktycznie w każdej chwili. Nasza firma nie bierze pod uwagę powodu, dla którego chcesz dokonać takiej transakcji. Oczywiście cała procedura jest w pełni legalna i często praktykowana. Skup całej nieruchomości za gotówkę jest często o wiele lepszym rozwiązaniem niż sprzedaż pojedynczych mieszkań. Faktem jest, że zawsze decyzja należy do Ciebie i od tego ile gotówki potrzebujesz oraz jak skonstruowane są umowy z lokatorami. Otóż nie zawsze można w trybie nagłym zakończyć współpracę. Jest to szczególnie niekorzystne kiedy potrzebujesz większej ilości pieniędzy. Dlatego nasza firma stara się dojść do porozumienia z każdym klientem i przy szybkim skupie nieruchomości z lokatorami wypłaca ustaloną kwotę w możliwie najszybszym terminie. Nie mamy także ściśle określonych kryteriów dotyczących skupu nieruchomości za gotówkę. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoja oferta nie zostanie odrzucona ze względu na lokalizację, stan techniczny budynku czy ilość zamieszkujących lokatorów. A zatem jeśli planujesz szybko sprzedać nieruchomość, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wszystkie szczegóły.

Skup nieruchomości z lokatorami - rozwiązanie, jakiego potrzebujesz

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których nasi klienci mają problem ze sprzedażą mieszkania z lokatorami. Zakup takiego obiektu z żyjącymi w nim osobami kojarzy się z wieloma niedogodnościami, a większość ludzi pragnie mieć mieszkanie na własność. Niełatwo jest znaleźć kupca na taką ewentualność, dlatego z pomocą przychodzi nasza firma.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług, możesz być pewien, że skup mieszkań z lokatorami przebiegnie w szybki i bezproblemowy sposób. Zapewnimy Ci atrakcyjną cenę, a wszelkie formalności pozostają po naszej stronie. Posiadamy w tej kwestii odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu cała transakcja zostanie przeprowadzona w odpowiedni sposób oraz z zachowaniem dbałości o wszelkie, najdrobniejsze detale.

Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie profesjonalizm, indywidualne podejście oraz maksymalne zaangażowanie. Z nami możesz liczyć na odciążenie swojego umysłu, mniejszy stres i zaoszczędzenie pieniędzy.