Jak działa skup nieruchomości?

Skup nieruchomości to działalność polegająca na kupowaniu od właścicieli dóbr nieruchomych takich jak domy, mieszkania, lokale i grunty bez względu na ich historię. Tym właśnie zajmujemy się zawodowo. Nasza firma wykupuje zarówno nieruchomości o uregulowanym stanie prawnym, jak również te zadłużone, z problemami technicznymi czy uciążliwymi lokatorami. Jeśli więc zależy Ci na bezproblemowym upłynnieniu majątku, dobrze trafiłeś – oferujemy szybki skup nieruchomości, bez zbędnych formalności, przygotowywania lokalu do sprzedaży i odwiedzin potencjalnych kupujących. Zasady współpracy są przejrzyste i korzystne dla obu stron.

Skup nieruchomości – jak działa?

Kiedy podjąłeś decyzję o sprzedaży nieruchomości i chciałbyś szybko sfinalizować transakcję, skontaktuj się z nami. Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na szeroką skalę, dokonujemy skupu nieruchomości w Polsce niezależnie od lokalizacji. Doświadczeni specjaliści, lata praktyki w obszarze dóbr nieruchomych i ogólnopolski zasięg to to, co nas wyróżnia. Możesz do nas zadzwonić, wysłać maila lub skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Przygotuj podstawowe informacje dotyczące przedmiotu rozmów, abyśmy mogli od razu przejść do szczegółów. Pamiętaj, że tylko właściciel nieruchomości może nią dysponować. Ponadto nasz ekspert będzie potrzebował takich danych jak lokalizacja obiektu, stan techniczny i prawny. W przypadku obiektów ze skomplikowaną sytuacją prawną, obciążeniem, zajęciem komorniczym lub wciąż mieszkającymi lokatorami, pomożemy wyjaśnić sprawę i zaproponujemy takie rozwiązanie, które zakończy się szybkim skupem nieruchomości za gotówkę. To w końcu cel obu stron: bezproblemowa transakcja i natychmiastowe przekazanie pieniędzy. 

 

Po wstępnych rozmowach będziemy musieli wycenić Twoje mieszkanie, dom czy lokal. Niczym nie musisz się martwić – zatrudnimy rzeczoznawcę, który dokona analizy przedmiotu transakcji i wskaże szacowaną kwotę. Wówczas złożymy ofertę odkupienia nieruchomości. Rozmowy nie są zobowiązujące i musisz pamiętać, że ostatnie słowo należy do Ciebie. Jeśli przystaniesz na naszą propozycję, umówimy wizytę u notariusza celem sfinalizowania transakcji. Wówczas środki zostaną przelane na wskazany numer rachunku bankowego lub otrzymasz gotówkę do ręki.

Skup nieruchomości za gotówkę – zalety

Jak działa skup nieruchomości, już wiesz. Skorzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa ma szereg zalet. Wykupujemy nieruchomości o każdym stanie prawnym i technicznym. Przed sprzedażą nie musisz wykonywać kosztownych remontów, zamieszczać nigdzie ogłoszeń, odbierać telefonów od potencjalnych kupców ani prezentować im mieszkania. Nie płacisz także prowizji pośrednikom. Oszczędzasz czas i pieniądze. Na każdym etapie współpracy służymy nieodpłatną pomocą. W przypadku jakiejkolwiek niejasności, nasi eksperci są do dyspozycji – z chęcią i pełnym zaangażowaniem wyjaśnią zawiłości.

Współpraca opiera się na przejrzystych warunkach – nie obciążamy Cię żadnymi kosztami i szybko składamy ofertę dotyczącą skupu nieruchomości. Co ważne, dysponujemy kwotą potrzebną na zakup Twojego lokalu. W przypadku tradycyjnej drogi sprzedaży kupujący najczęściej korzysta z kredytu hipotecznego, stąd procedura zwykle ciągnie się miesiącami. Może również zdarzyć się, że potencjalny klient nie otrzyma pozytywnej decyzji ze strony banku i cały proces poszukiwania kupca będzie musiał rozpocząć się od nowa. Czy masz na to czas? Jeśli jesteś zainteresowany szybkim skupem nieruchomości za gotówkę, wnioskujemy, że środki są Ci potrzebne natychmiast. Pieniądze z transakcji otrzymasz maksymalnie w ciągu 3 dni. 


Kiedy warto skorzystać z usług skupu nieruchomości?

Ze skupu nieruchomości warto skorzystać, gdy goni Cię czas i potrzebujesz szybko gotówki. To także dobre rozwiązanie w przypadku nieruchomości, na które ciężko byłoby znaleźć kupca. Problematyczny będzie zarówno lokal obciążony hipoteką, jak i przestronny apartament o zaporowej cenie. Nie zawsze właściciel lokum ma czas, aby czekać na znalezienie osoby zainteresowanej kupnem. W nagłych sytuacjach pomocny będzie skup nieruchomości za gotówkę.

Zobacz także inne wpisy

Udostępnić artykuł

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
Szybki kontakt!
+
Wyślij!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu