Skup nieruchomości Szczyrk

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

Zajmujemy się skupem nieruchomości. W Szczyrku jest wiele posiadłości, które mają dla nas potencjał. Bez względu na to, w jakim stanie są nieruchomości, a także czy posiadają lokatorów, bądź zadłużenie hipoteką. Nasz specjalista dokona wyceny, by móc przedstawić Ci pełną ofertę. Jesteśmy profesjonalistami w naszej branży, zdobywamy nasze doświadczenie nieprzerwanie od kilkunastu lat. 

Naszą usługę kierujemy do osób, chcących uzyskać natychmiastowy dostęp do gotówki, która jest zamrożona w domu!

Interesują nas mieszkania i apartamenty w każdym stanie:

  • Zadłużone
  • Bez pozwolenia na użykowanie
  • Z pożyczką prywatną
  • Z komornikiem
  • Z hipoteką
  • Do remontu

Skup nieruchomości z lokatorami Szczyrk

Mimo że operowanie nieruchomością, w której mieszkają lokatorzy wydaje się być nieco skomplikowane, jest dość proste, co więcej bardzo często stosowane. Bez względu czy to lokale mieszkalne, handlowe, czy zupełnie inne. Skup nieruchomości z lokatorami w Szczyrku to po prostu zmiana właściciela lokum. Po takiej transakcji możemy zmienić warunki umowy z lokatorami (np. zmiana wysokości czynszu), jednak nie jest to konieczne. Wszystko to zachodzi analogicznie jak w przypadku zmiany właściciela firmy. Kwestie prawne ulegają zmianie, jednak pracownicy nadal zajmują się swoimi zajęciami.

Oferta skierowana dla każdego

Oferta skupu nieruchomości w Bytomiu skierowana jest dosłownie dla każdego. Oznacza to, że Twoja własność nie zostanie odrzucona ze względu na restrykcyjne kryteria. Nasza firma bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta oraz zawsze stara się wynegocjować odpowiednie warunki sprzedaży dla każdej ze stron. Nie bierzemy także pod uwagę lokalizacji Twojej własności, a także stanu technicznego. Dzięki temu rok budowy, potrzeba generalnego remontu albo brak zezwolenia na zamieszkanie nie zdyskwalifikuje Twojej nieruchomości.  Zawsze będziemy starali się dojść do porozumienia względem sfinalizowania całej transakcji. Jedyne co, to będziesz musiał dostarczyć nam wszelkie niezbędne dokumenty, które potwierdzają, że dana nieruchomość jest Twoją własnością. Oczywiście i tutaj nasi pracownicy pomogą Tobie załatwić wszelkie formalności oraz podpowiedzą, gdzie takie dokumenty można załatwić. Trzeba również zaznaczyć, że skupujemy także nieruchomości w Bytomiu, które obciążone są różnego rodzaju zobowiązaniami (kredyty, komornik itd.).

Skup zadłużonych nieruchomości Szczyrk

Jesteśmy zainteresowani także nieruchomościami zadłużonymi. Zdajemy sobie sprawę, że w wyniku różnych sytuacji losowych życie może potoczyć się zupełnie inaczej niż było to przewidywane od samego początku. Z tego właśnie powodu skupujemy również zadłużone nieruchomości. Z powodów prawnych możliwe będzie to jedynie w przypadku, gdy został pobrany kredyt hipoteczny np. na budowę domu. W sytuacji wystąpienia zadłużenia na rynku wtórnym jest to bardziej problematyczne. W przypadku jakichkolwiek pytań z tego zakresu zapraszamy do kontaktu, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Po odbyciu wstępnej rozmowy rzeczoznawca wyceni budynek, bez względu czy jest on w stanie surowym, wymaga remontu, czy dopiero co przygotowany do zamieszkania.

Skup nieruchomości za gotówkę Szczyrk

Jeśli zależy Ci na szybkiej wypłacie należności związanej z Twoją nieruchomością i chcesz to załatwić bez zbędnych pośredników – jesteś w dobrym miejscu. Skupujemy wszystkie te nieruchomości za gotówkę, dlatego to gwarancja szybkiego otrzymania pieniędzy. Nasi specjaliści wycenią Twoją nieruchomość po zapoznaniu się z nią. Jeśli odczuwasz taką potrzebę, możliwe jest także dokonanie zdalnej wyceny, do której potrzebujemy jedynie przesłanych zdjęć obiektu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących skupu nieruchomości w Szczyrku zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy czy to z zakresu zadłużonych nieruchomości, czy innych spraw, które mogą wydawać się problematyczne.